ZKUŠENÝ SYSTÉMOVÝ TECHNIK

Jihomoravský kraj | 30 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Pojďte pracovat do stabilní české společnosti s mezinárodní působností s 25 letou tradicí jako zkušený systémový technik pro pracovní stanice a servery a instanci aplikačního SW.

Požadujeme:

  • Znalost serverových operačních systémů W20XX, MS Windows pro PC
  • Zkušenost s virtualizací ve VMware a Hyper-V
  • Znalost terminálového provozu MS TS
  • Zkušenost se správou počítačových sítí a síťových prvku zejména CISCO
  • SAN a iSCSI
  • Samostatnost a schopnost respektovat standardy
  • Výhodou je vyhláška 50 s paragrafem min. 6
  • ŘP sk. B

Další informace:

Benefity:

  • Týden dovolené navíc
  • Dny zdravotního volna
  • Zvýhodněné nákupy produktů
  • Po zapracování možnost práce z domu
  • Stravenky
  • Hrazené kurzy angličtiny a možnost odborných školení

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 16-10-305980

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

30 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky / služby, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce