OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - ZLK

Zlínský kraj | 30 000 - 60 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáme obchodního zástupce pro společnost působící v oblasti spojovacího materiálu a nářadí.

Máte zkušenosti prodejem a umíte lovit nové zákazníky, ale také se i starat o ty stávající? Nebojíte se konkurence a umíte vyzdvihnout výhody Vašeho portfolia?

Pak je tato příležitost právě pro Vás.

Za co budete zodpovědní?

- Péče o stávající zákazníky, akvizice nových
- Obchodní schůzky s klienty
- Tvorba cenových nabídek
- Řešení případných reklamací

No a taky za trošku administrativy spojené s obchodem, třeba za vedení záznamů o schůzkách, tvorbu objednávek apod

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- Praxe v oboru obchodního zástupce (ideálně technický produkt)
- Ochota cestovat
- Samostatnost, zodpovědnost
- Znalost AJ výhodou

Další informace:

Benefity:
- Bonusy/prémie
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Volná pracovní doba
- 23 dní dovolené
- Auto i pro soukromé využití
- Telefon, notebook

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 10-30-306043

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Zlínský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

30 000 - 60 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Benefity:

Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Stravenky / příspěvek na stravování, 13. plat