TECHNICKÝ NÁKUPČÍ | PŘÍBRAMSKO

okres Příbram | 35 000 - 45 000 Kč/měs

Pro našeho klienta, společnost dodávající stroje pro kovovýrobu, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
- technický nákup strojních součástí a kooperací
- vytváření a realizace objednávek v interním systému
- nákup materiálu, zboží a zařízení u klíčových dodavatelů
- jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
- dohled nad svěřeným úsekem nakupovaných komodit - konstrukce strojů a zařízení

Požadujeme:

- SŠ, SPŠ technického směru
- praxi v oblasti nákupu/nakupování
- zkušenosti ve výrobní strojírenské společnosti výhodou
- znalost AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
- znalost práce s PC (MS Office)
- orientace ve výkresové dokumentaci, komunikativnost
- vyjednávací schopnosti, samostatnost, zodpovědnost

Benefity:

- týden dovolené navíc
- pružná pracovní doba
- příspěvek na stravování
- sportovní a kulturní aktivity, karta Multisport
- penzijní či životní připojištění a další benefity
- závodní stravování
- kompletní zaškolení

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 2-30-306060

Informace o pozici

Místo pracoviště:

okres Příbram

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

35 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)