INSPEKTOR KVALITY

242, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika | 25 000 Kč/měs

Náplň práce:

- vstupní/výstupní kontrola materiálu/produktů, soulad s technickou dokumentací
- řešení reklamací z výroby
- vedení stanovené dokumentace a evidence
- schvalování vzorků
- vedení 5S+EHS auditů
- aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování kvality ve výrobě

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání (ideálně technického zaměření)
- zkušenosti na technické pozici nebo zkušenost s kvalitou ve výrobní společnosti na pozici kontrolora kvality či inspektora kvality
- znalost MS office a MS Windows
- komunikativnost, flexibilita, týmový přístup, zodpovědnost a pečlivost
- vítaná znalost AJ

Další informace:

Benefity:
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- jednosměnný provoz v čistém prostředí
- odborná školení
- stravenky
- nápoje na pracovišti k dispozici zdarma
- Multisport karta
- zázemí mezinárodní společnosti

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 16-30-306073

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

25 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventy.