VEDOUCÍ KONSTRUKCE A PROJEKT MANAGEMENTU

Zlínský kraj | 35 000 - 45 000 Kč/měs

Náplň práce:

VEDOUCÍ KONSTRUKČNÍHO TÝMU A PROJEKTOVÉHO MANAGEMENTU

Hledáme zkušeného konstruktéra (strojírenství nebo stavebnictví) se znalostí Aj nebo NJ jazyka, který je otevřený nové výzvě v podobě pracovní pozice Vedoucího konstrukčního týmu (3 lidé) a projektového manažera v jednom :)

Kromě vedení konstruktérů bude řídit velké projekty u klíčovách zákazníků - účastnit se jednání, dolaďovat technickou specifikaci a úpravy a následně komunikovat jednotlivé fáze projektu.

Požadujeme:

- technické vzdělání - obor strojírenství nebo stavebictví
- pokročilá znalost angličtiny nebo němčiny
- praxe v oblasti konstrukce nebo projektového managementu
- time management, people management
- organizační schopnosti a samostatnost

Další informace:

Benefity:

  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • jazykové vzdělávání přímo na pracovišti
  • dotované stravování

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 10-30-306105

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Zlínský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

35 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá), Němčina (pokročilá)

Benefity:

Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Stravenky / příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova