Operátor zakázkové výroby 22 -25 000 Kč - Přímo kmen!

Jihomoravský kraj | 22 000 - 25 000 Kč/měs

Náplň práce:

Horká nabídka! Nečekejte! Nabízíme zaměstnání do kmene úspěšné brnenské společnosti s dlouholetou tradici!

Pojďte si poslechnout a podívat se do speciální výroby a klidně sebou vemte známeho/známu a my vám zajistíme stejné směny ve 2směnném provozu.

Vaší náplní bude:

- výroba a izolování cívek
- vkládání, vtahování a montáž
- další práci dle pokynů mistra

Vše co potřebujeme je, aby sme se mohli na Vás spolehnout a aby ste byli manuálně zručný a ochotný pracovat ve 2 směnném provozu!

Dostanete zkušeného mentora na zaškolení.

Práce je fyzicky nenáročná a vykonává se ve stoje.

Požadujeme:

- práce ve 2 směnném provozu pro ženy i muže!
- manuální zručnost
- skúsenost s ruční práci - velkou výhodou
- ochotu, spolehlivost a vážny zájem

Další informace:

Benefity:
- zaměstnání ve skvělé společnosti a k tomu široká škála benefitů!!!
- 5 týdnů dovolené
- příplatky za noční 15 %
- příplatky za víkend 45 %
- práce přesčas (25-50%)
- práce v ztíženém prostředí 10 %
- příplatek za odpolední směnu
- odměna za přítomnost = za každý celý měsíc přítomnosti odměna pro dělnické pozice 900 Kč do benefitů nebo 700 Kč do mzdy. Reálne až 14 300 Kč (3500 + 12x900)
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní pojištění (850 Kč) od 1.1.2019 = 1000 Kč
- multisport karta
- dny volna navíc při mimořádných životních událostech
- finanční odměna v případě pracovních a životních jubileí
- akciový program pro zaměstnance
-dlouhodobé zaměstnání
- čisté, klimatizované a bezpečné prostředí a mnoha jiného!

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-21-306131

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou

Mzda:

22 000 - 25 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (středně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.