Asistent/ka - ZÁKAZNICKÝ SERVIS, Praha - Západ

Hlavní město Praha | 25 000 - 30 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máš již nějaké pracovní zkušenosti z administrativy nebo zákaznického servisu?
Nebojíš se zvednout telefon a komunikace je Tvojí silnou stránkou?

Pojď se stát součástí přední společnosti působící v oblasti autoopravárenského průmyslu!

Co Tě bude čekat na pozici asistent/ka zákaznického servisu?

  • Vyřizování telefonických objednávek oprav
  • Jednání s dodavateli a leasingovými společnostmi
  • Spolupráce s realizačním oddělením společnosti
  • Asistentce a poradenství klientům
  • Administrativa spojená s objednávkami
  • Fakturace

Lokalita: Praha - Západ
Mzda: 25 - 30 000 Kč/měs.
Nástup: Dohodou

Požadujeme:

  • SŠ ekonomického zaměření
  • Zkušenosti v zákaznickém servisu
  • Dobrá znalost MS Office
  • Operativní rozhodování
  • Odolnost vůči stresu

Další informace:

Benefity:

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • Stravenky
  • Kafetérie
  • Výuka jazyků

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-12-305913

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

25 000 - 30 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno / sickday, 13. plat

Pozice je vhodná pro absolventy.