PROGRAMÁTOR RUBY, České Budějovice

Jihočeský kraj | 30 000 - 45 000 Kč/měs

Náplň práce:

Webové aplikace Vám nejsou cizí? Máte zkušenosti nebo alespoň povědomí o vývoji v Ruby? Pošlete nám životopis, pro pobočku IT společnosti v Českých Budějovicích hledáme PROGRAMÁTORA RUBY.

- vývoj webových aplikací
- vývoj webových portálů
- komunikace s klienty
- spolupráce s vývojáři mobilních aplikací

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání
zkušenosti nebo alespoň povědomí o vývoji aplikací v Ruby
znalost optimalizace webových aplikací
komunikativní znalost anglického jazyka

Další informace:

Benefity:
13. plat
5 týdnů dovolené
flexibilní pracovní doba
příspěvek na vzdělávání a sport
stravenky
telefon a notebook i k soukromým účelům

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 7-10-306042

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Firemní akce, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky / příspěvek na stravování