MISTR VÝROBY NA 1 SMĚNU

Plzeňský kraj | 35 000 - 45 000 Kč/měs

Náplň práce:

Chcete pracovat jen na jednu směnu a podílet se na vedení výroby?
Pracujte pro mezinárodní společnost, která má zajímavé produkty a ve svém odvětví je lídr na trhu.
Zašlete svůj životopis.

Vaším úkolem bude:

- organizace výroby, rozdělování práce
- organizace a vedení podřízených pracovníků
- operativní plánování výroby, dodržování plánovaných termínů
- dodržování předpisů BOZP, PO

Požadujeme:

- technické vzdělání
- zkušenosti na pozici team leadera nebo mistra výroby
- komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka

Další informace:

- 50% roční bonus
- 5 týdnů dovolené
- HPP na dobu neurčitou
- dotované stravování
- jazykové a odborné vzdělávání
- každoroční růst mezd
- vánoční prémie
- dopravu zdarma

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 9-21-306147

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Plzeňský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

35 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina (mírně pokročilá), Angličtina (mírně pokročilá)

Benefity:

Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Stravenky / příspěvek na stravování