COCA-COLA: VYPLŇOVÁNÍ DOTAZNÍKŮ SPOKOJENOSTI

Praha-Kyje | 20 000 - 21 000 Kč/měs

Náplň práce:

Chceš pracovat pro TOP značku na trhu?
Rád/a komunikuješ se zákazníky a piješ Coca-Colu?
Tak už neváhej ani vteřinu a pošli nám svůj životopis ještě dnes!

#CocaColahleda #PraveTebe

Na starosti budeš mít:

  • Denní kontakt se stávajícími zákazníky společnosti
  • Vyplňování dotazníků spokojenosti
  • Nabízení promočních akcí, prodej produktů společnosti (ale neboj, klasický telemarketing to není)
  • A v neposlední řadě být příjemný na všechny klienty a s úsměvem se podílet na budování image značky na trhu

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko Ti nabízí:
Nástup: co nejdříve
Pracovní doba: 8 - 16:30, 40 hod/týden
Lokalita: Praha 9
Mzda: až 110 Kč/hod

Požadujeme:

  • Příjemné vystupování
  • Alespoň krátkodobá praxe v oblasti komunikace se zákazníky
  • Orientace na zákazníky

ANGLICKY UMĚT NEMUSÍŠ

Další informace:

Benefity:

  • Stravenky v hodnotě 70 Kč/den
  • 1 týden dovolené navíc
  • Tolik nápojů, které Coca-Cola vyrábí, kolik jen dokážeš v práci vypít
  • Tak super zaškolení, že Ti ho bude každý závidět :)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-12-306144

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Kyje

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

20 000 - 21 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Slovenština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Stravenky / příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Dovolená více než 5 týdnů

Pozice je vhodná pro absolventy.