RECEPČNÍ zástup, 27.12.- 31.12., 120 Kč/hod

Praha-Nusle | 120 Kč/hod

Náplň práce:

Chcete využít volný čas po Vánočních svátcích a přivydělat si?

Nabízíme krátkodobou brigádu na firemní recepci, kde můžete být v kontaktu s lidmi a také vypomáhat v oblasti adminsitrativy.

Termín brigády:

27.12.- 31.12. + zaučení předem

Pracovní doba: 8:00 - 16:30

Pracovní náplň je především uvítání příchozích návštěv, spojování telefonických hovorů, vyřizování vzkazů, zajištění taxíků, zapisování pošty, zajištění kurýrů apod.

Plat: 120 Kč/hod

Lokalita: Praha 4 - Pankrác

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • dobrá úroveň anglického jazyka slovem i písmem
  • zkušenost z recepce či administrativy výhodou
  • schopnost samostatné práce
  • zodpovědnost
  • příjemné vystupování, odolnost vůči stresu

Další informace:

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-19-306148

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Nusle

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 27. 12. 2018 do 31. 12. 2018

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda:

120 Kč/hod

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (středně pokročilá)