PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | KRUPKA | AŽ 70 000/ MĚS!!!

114, 417 41  Krupka-Krupka, Česká republika | 50 000 - 70 000 Kč/měs

Jste machr v technickém designu a procesu, hovoříte plynule anglicky a máte prozákaznický přístup? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis, hledáme totiž produktového specialistu!

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníkem při návrhu a implementaci designových změn produktu
  • komunikace se zahraničním oddělením designu a engineeringu
  • příprava projektového plánu pro implementaci nového designu
  • definování validačního procesu v případě změny designu
  • návrh a testování vhodných elektrosoučástek
  • analýza a řešení problémů při vývoji produktu
  • řízení a plánování výroby prototypů
  • vytváření a správa technické dokumentace: DFMEA, BOM, PFLOW, PFMEA

Produktový specialista musí mít:

  • VŠ vzdělání technického směru (obor elektro)
  • min. 3 roky zkušeností z výrobní společnosti na obdobné pozici
  • znalost procesů pájení, SMT, testování PCB
  • znalost Orcad software, D/PMEA
  • zkušenost s validací výrobků, DOE
  • velmi dobrou znalost angličtiny
  • být aktivní držitel ŘP B, ochotu cestovat

Benefity:

  • pružná pracovní doba (37,5 h/ týden)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou 1000 Kč
  • stravenky v hodnotě 120 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základu)
  • roční bonus až 10% z roční základní mzdy
  • příplatky za noční/ víkendy 20%
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • výuka AJ v pracovní době

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 8-30-306174

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

50 000 - 70 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Firemní akce, 13. plat