METROLOG junior - HRADEC KRÁLOVÉ

Královéhradecký kraj | 20 000 - 34 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáme METROLOGA - klidně i juniora či absolventa!
Tato práce obnáší přesné měření jednotlivých dílů nástrojů, které nástrojáři vyrobí. Musí umět pracovat s výkresovou dokumentací.
Tato práce obnáší:
-programování/nastavení a měření na 3D měřidlech
-měření konvenčními měřidly a optickými měřidly
-vypracovávání zpráv o měření
-správa a evidence měřidel v CAQ / systému kvality vč. zajišťování kalibrací měřidel
-spolupráce při vzorkování výrobků
-spolupráce na MSA
-spolupráce na vstupní/ výstupní kontrole
-zajištění podpůrné činnosti v metrologii pro úsek nástrojárny
-práce ve 2 směnném režimu

Požadujeme:

Co potřebujete:
min. SŠ technického směru (strojírenství)
-znalost metody ověřování shody výrobku se specifikací (příslušná praxe bude velmi vítána)
-znalost alespoň základů metrologie
-dobrá znalost práce na PC – MS Office (primárně EXCEL)
-znalost měřidel, praktická znalost 3D měření

Benefity:

  • 25 dní dovolené
  • prémie
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Královéhradecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

20 000 - 34 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá)