QUALITY MANAGER - VEDOUCÍ VÝROBNÍ KVALITY - 70.000Kč

Pardubický kraj | 55 000 - 65 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáme VEDOUCÍHO VÝROBNÍ KVALITY - QUALITY MANAGERA.

Co bude mít vedoucí výrobní kvality na starosti:
-zabezpečuje plynulý provoz oddělení výrobní kvality, analýz a laboratoře
- řídí a zodpovídá za monitorování výrobních vad a podílí se na hledání a zavádění nápravných opatření
- řídí a zodpovídá za včasné provedení analýz a oprav vadných jednotek jak z výrobních linek
- řídí a dohlíží na přípravu výrobního oddělení kvality a analýz při náběhu nových procesů
Pokud máte zájem o pozici VEDOUCÍHO VÝROBNÍ KVALITY neváhejte a posílejte životopis!

Požadujeme:

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- aktivní znalost anglického jazyka
- alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
- zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu výhodou
- znalost práce s PC (MS Office), znalost SAP výhodou
- zkušenosti s vedením lidí

Benefity:

- 25 dní dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Věrnostní bonusy
- Rychlý kariérní růst
- Slevy v optikách, na sportovištích apod.
- Firemní oblečení

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Pardubický kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

55 000 - 65 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)