SUPERVIZOR VÝROBY, laminace

Pardubický kraj | 35 000 - 45 000 Kč/měs

Náplň práce:

Děláme různé výrobky pro další lidi a zrovna nyní potřebujeme někoho, kdo bude ovládat pájení a hodí se na pozici Supervizor strojního pájení.

- vede tým osmi lidí (6 DIP operátorů, 2 engineery)
-je hlavní odpovědnou osobou za úsek strojního pájení
- stará se o systém údržby pájecích strojů
zavádí nové náhradní díly do systému náhradních dílů
- sleduje a pravidelně reportuje výsledky kvality pájení
- navrhuje nápravná opatření v případě problémů s kvalitou nebo prostoji
- hlídá termíny realizace splnění nápravných opatření
- je odpovědný za komunikaci s dodavateli a zákazníky na úseku pájení

Požadujeme:

- SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
- praxe na obdobné pozici 2 roky
- schopnost stanovit priority a odolnost vůči stresu
- pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, Power point)
- znalost standardů pájení IPC výhodou
- pokročilá znalost anglického jazyka výhodou

Benefity:

- 5 týdnů dovolené
- práci v čistém klimatizovaném prostředí
- kvalitní zaškolení
- možnost částečně dotovaného stravování s výběrem z několika druhů jídel
- zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
- dobrou dopravní dostupnost
- celou řadu dalších benefitů...

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Pardubický kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

35 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)