SAP administrátor

Královéhradecký kraj | 30 000 - 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáme SAP administrátora, značka klidně absolvent.

Náplň práce SAP ADMINISTRÁTORA:

-Správa a údržba master dat související s provozem modulů Production Management/Supply Chain Management
-Podpora uživatelů včetně nových oblastí vývoje, testování
-Přidělování rolí a oprávnění
-Správa IT zařízení a lokální sítě, podpora uživatelům, spolupráce s dodavateli IT služeb
-Správa periferií a veškerého HW včetně výrobních tiskáren a čteček čárových kódů
-Spolupráce s centrálou v Německu

Požadujeme:

-Orientace v programu SAP, ideálně praxe s moduly PM/SCM jako klíčový uživatel
-Min. 1 rok praxe ve výrobní společnosti
-Znalost AJ na úrovni B1/B2
-Znalost Active Directory (Group policy, práva uživatelů, MS Office - Word, Excel, Powerpoint)
-Základní znalost SQL
-Analytické myšlení, schopnost školit, týmový hráč

Benefity:

-Profesní rozvoj v oblasti SAP
-Pružnou pracovní dobu
-Propracovaný systém firemního vzdělávání
-Motivující mzdu, 5 týdnů dovolené, roční bonusy, prémie a příspěvky
-Nástup je možný ihned nebo dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Královéhradecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)