Prodavač/ka pro nový Uni Hobby ve Svitavách!

Jihomoravský kraj | 17 000 - 20 000 Kč/měs

Náplň práce:

Pro novou pobočku českého hobby marketu ve Svitavách exkluzivně hledáme kandidáty na pozici prodavač!

Rádi se staráte o zákazníka a poradíte mu, co je pro něj tou nejlepší volbou? Chcete se stát odborníkem ve svém sortimentu a vzdělávat se v oblasti hobby potřeb?

Nástup možný od ledna 2018 nebo později!

Požadujeme:

- nebát se komunikovat
- být schopný poradit zákazníkovi
- být ochotný pracovat na dlouhý a krátký týden
- být týmový pracovník
- zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, nikoli podmínkou

Další informace:

Benefity:
- práce v příjemném pracovním prostředí a ryze české firmě
- dobré mzdové podmínky
- půlroční bonus
- týden dovolené navíc
- zaměstnanecké benefity

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 3-13-306453

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

17 000 - 20 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat

Pozice je vhodná pro absolventy.