PERSONALISTA / RECRUITER

242, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika | 35 000 - 45 000 Kč/měs

náplň práce:

- tvorba požadavků na volné pracovní pozice a jejich aktualizace
- inzerce volných pracovních pozic na pracovních portálech a sociálních sítích, webu společnosti
- spolupráce s personálními agenturami
- předvýběr získaných CV dle požadavků na jednotlivé pozice
- účast na osobních pohovorech ( prostřednictvím videokonference i pro pobočky/střediska)
- příprava osobnostních testů uchazečů
- organizace školení
- tvorba a aktualizace směrnic s HR spojenými
- spolupráce s marketingem

požadavky:

- SŠ vzdělání (VŠ - humanitních vědy výhodou)
- praxe na relevantní pozici - přehled a zájem o oblast personalistiky, orientace v zákoníku práce a souvisejících předpisech
- pokročilá znalost práce na PC (Excel, MS World, Outlook)
- řidičský průkaz skupiny B
- AJ výhodou
- příjemné vystupování
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- trestní bezúhonnost
- samostatnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita

benefity:

nabízíme:
- stravenky, týden dovolené navíc, firemní dny, poj. odpovědnosti, kartu Multisport, roční odměny, telefon, ntb
- firemní sportovní akci a Vánoční večírek s následným celopodnikovým placeným volnem na zotavenou :)
- přátelský kolektiv, který se často schází i mimo hranice pracovních povinností – jezdíme spolu na snowboard (pravidelný team-building na horské chatě) chodíme hrát fotbal a rádi si zajdeme na pivo
- pevnou pracovní dobu považujeme za přežitek. Člověk má být hodnocen za výkon, ne za počet hodin. Potřebuješ si něco v průběhu dne zařídit? Není problém. Potřebuješ více home-office? Určitě se domluvíme. Potřebuješ volno nad rámec normální dovolené? Rádi ti vyhovíme.
- rád/a by ses dál vzdělával/a ? Snažíme se organizovat školení, která nám pomůžou efektivněji dělat naši práci. Pokud bys našel/šla zajímavé školení nebo přednášku, rádi tě na ni pošleme.

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

35 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou