Test Technik|PRAHA|Vývojové a testovací centrum

Středočeský kraj | 30 000 - 40 000 Kč/měs

Jste nadšený pro oblast elektro a chtěl byste pracovat na zkušebních testech, které nikde jinde v ČR nelze provádět?

Mezinárodní spollečnost hledá do svého testovacího a vývojového centra parťáka do týmu test techniků.

Náplň práce:

- Provádění zkoušek včetně kontroly kvality
- Odpovědnost za věrohodnost prováděných činností
- Spolupráce při optimalizaci procesů a nákladů při provádění zkoušek
- Zodpovědnost za správnou funkci a využití svěřené zkušebny včetně sběru a záznamu dat
- Příprava testu
- Správný postup měření
- Ochota vzít jednou za čas noční směnu (testy musejí někdy probíhat X dní v kuse bez zastavení) - NOČNÍ MAXIMÁLNĚ JEDNOU DO MĚSÍCE, ANI TO MNOHDY NE - je to o domluvě v týmu

Požadujeme:

- Základní znalost hlavních fyzikálních a elektrických veličin a jejich měření
- Nadšení do oblasti elektro a mechaniky
- Schopnost diagnostikovat problémy, nalézat a odstraňovat jejich příčiny
- Důslednost v prováděných záznamech o průběhu testů
- Znalost MS Office
- Vyhláška 50 § 5 (vyšší VÝHODOU nikoliv podmínkou)
- VÝHODOU je i znalost mikroprocesorových řídících systémů

Benefity:

- 5 týdnů dovolené
- Roční bonus minimálně 15 % (může být i více)
- Flexibilní pracovní doba (nutné je být v práci od 9 do 14 - hodinový fond si je nutné samozřejmě pohlídat a když probíhají časově náročné testy, tak ty časy jsou různé - na všem se dá ale ve firmě domluvit)
- Závodní stravování (výběr ze 6 druhů dotovaných jídel - oběd průměrně za 35,- Kč)
- Příspěvek na penzijní připojištění (3 % z hrubé mzdy)
- Příspěvek na dopravu
- Jazykové kurzy

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 2-30-306479

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (mírně pokročilá)