SYSTÉMOVÝ SPECIALISTA | NOVÉ TECHNOLOGIE

Pardubický kraj | 30 000 - 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáš uplatnění v prostředí mezinárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru?

V současné chvíli hledáme systémového specialistu do oddělení aplikačního engineeringu.

- systémová podpora výroby
- hodnocení klíčových ukazatelů výkonnosti
- správa a aktualizace výkresové dokumentace nástrojů
- podpora rozvoje off-line programování výrobních technologií

Požadujeme:

- vzdělání technického směru - elektro/strojní
- znalost strojírenských norem a předpisů
- zájem o moderní technologie
- pokročilá znalost AutoCad a 3D programů
- komunikativní AJ

Benefity:

- atraktivní mzda
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- široká škála dalších benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Pardubický kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)