Specialista obalů / DTP Operátor

Hlavní město Praha | 35 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hovoříš anglicky a umíš v pracovat v programech Adobe Illustrator, InDesign?

Máš již praxi na pozici Specialista obalů či rád by si na této pozici pracoval?

Pokud ano, pošli nám svůj životopis!

Na této pozici bys byl zodpovědný za:

  • příprava grafických předloh pro obalový materiál
  • tvorba korektur
  • práce v programech Adobe
  • komunikaci s dodavateli a partnery v anglickém jazyce

Požadujeme:

  • znalost práce s programy Adobe Illustrator, InDesign
  • komunikativní znalost anglického jazyka - na úrovni emailové i telefonické komunikace se zahraničními klienty
  • týmový hráč - podržíš svého kolegu když je třeba

Další informace:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • cafeterie 10 000 bodů / rok
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-14-306455

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

35 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Bakalářské

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno / sickday