PROGRAMÁTOR PLC ǀ 55 000 Kč

Bělá pod Bezdězem, Středočeský kraj | 40 000 - 55 000 Kč/měs

Náplň práce:

Umíš programovat PLC stroje a rozumíš svařovacím robotům?

Pak sháníme právě TEBE!

Obsazujeme pozici: PROGRAMÁTOR PLC

- programování robotů v systému Siemens
- údržba robotů a lisů ve výrobě
- práce na 2 směny + (držení pohotovosti dle služeb - výjezdy cca 2x do měsíce)

Mzda 40-55 000 Kč dle zkušeností

Nástup ihned do kmene!

Lokalita: Bělá pod Bezdězem - dobrá dojezdnost z Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Bakov nad Jizerou, Ralsko, Doksy, Dubá, Mšeno, Mimoň, Česká Lípa

Požadujeme:

  • SOU v oboru elektro, nejlépe elektromechanik
  • Vyhláška 50 par. 6 a výše
  • Zkušenost s programováním robotů podmínkou
  • Základní znalost systému Siemens (hlubší proškolení zajistíme)
  • orientace ve schématech hydrauliky a pneumatiky

Další informace:

Benefity:

  • finanční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • penzijní připojištění
  • závodní stravování – teplé jídlo od 13,50 Kč
  • příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • český kolektiv a přitom zázemí nadnárodní firmy
  • možnost karierního postupu, další vzdělávání...

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-21-306545

Informace o pozici

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

40 000 - 55 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování