CNC OBSLUHA - i pro absolventy

Liberec | 27 500 - 30 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máš SOU vzdělání a praxi na CNC alespoň při studiu? Pak tu pro tebe máme možnost nastartovat svou kariéru!

Hledáme na pozici CNC OBSLUHA:

- obrábění kovových dílů na CNC soustruhu
- obsluha stroje, jeho údržba, výměna nástrojů
- práce na 3 směny

Mzda 27 500 - 30 000 Kč

Lokalita: Liberec - průmyslová zóna Sever

#CNC #soustruh #absolvent #strojírenství #SOU technické#3 směny #Liberec

Požadujeme:

  • SOU vzdělání v technickém oboru
  • praxe na CNC min. 3 měsíce (i školní praxe se počítá!)
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • proaktivita, spolehlivost, chuť dále se zdokonalovat

Další informace:

Benefity:

  • finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • volnočasové aktivity pro zaměstnance
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-21-306550

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

27 500 - 30 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Možnost si napracovat hodiny

Pozice je vhodná pro absolventy.