Senior nákupčí - až 55 000 Kč

Česká Lípa | 45 000 - 55 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte praxi v nákupu a cítíte se v tomto prostředí jako ryba ve vodě? Komunikujete anglicky min. na úrovni B1? Pak tu pro Vás máme speciální příležitost!

Hledáme posilu na pozici: Senior nákupčí

NÁPLŇ PRÁCE:

  • péče o stávající dodavatele a rozvoj obchodních vztahů
  • vyjednávání nákupu komodit podle požadavků BT a zákazníka
  • zodpovědnost za včasné a kvalitní dodávky materiálu
  • vyhodnocování rizik v oblasti dodávek, snižování rizik na přijatelnou úroveň
  • komunikace s ostatními odděleními ve firmě

Lokalita: Česká Lípa

#nákup #nákupčí #logistika #Česká Lípa #komodity #nákup komodit #senior #buyer

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ technického případně ekonomického směru
  • 5-8 let praxe v nákupu z výrobní firmy
  • znalost AJ pro komunikaci se zahraničními klienty
  • znalost NJ výhodou

Další informace:

Benefity:

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • podnikové stravování za výhodné ceny
  • možnost jazykových a odborných kurzů
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • cafeterie a propracovaný systém zaměstnaneckých výhod

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-30-306553

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Česká Lípa

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

45 000 - 55 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny