KOORDINÁTOR FAKTURAČNÍCH PROCESŮ | 30 - 40 000 Kč/měs.!

Praha-Dolní Měcholupy | 30 000 - 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

Právě hledáme vhodné kandidáty na pozici INVOICE PROCESS COORDINATOR pro farmaceutickou společnost.
Pokud hledáte pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti, jste komunikativní i v AJ a zároveň se nezaleknete čísel, pak bychom pro Vás měli zajímavou příležitost!

Co byste měl/a na starosti? Především podporu procesu schvalování dodavatelských faktur a příjmů zboží/služeb. Že jste v oboru nováček? Nevadí! Na všechno Vás zaučíme.

Konkrétně se jedná o:

- komunikaci se schvalovateli faktur
- sledování termínů splatnosti faktur a jejich urgenci
- řešení složitějších případů s experty a účtárnou
- sledování plateb dodavatelům
- starost a péči o dodavatelské účty
- podporu při práci se systémem

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice
Smlouva na dobu určitou 3 měsíce, poté možnost prodloužení.

Požadujeme:

- základní přehled o obchodních transakcích (objednávka, faktura, příjem zboží)
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- alespoň uživatelská znalost MS Excel
- zkušenost s ERP (SAP) výhodou

Další informace:

Benefity:
- 5 týdnů dovolené a 5 sick days
- 15% roční bonusové ohodnocení
- zkrácená pracovní doba 7,5 hodiny
- příspěvek na volný čas 10 000 Kč/rok
- dotované stravování

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-19-306353

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Dolní Měcholupy

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou, Na dobu určitou

Mzda:

30 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Zdravotní volno / sickday

Pozice je vhodná pro absolventy.