HR Business Partner

Plzeňský kraj | 40 000 - 55 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenosti na pozici HR Business partnera z výrobní společnosti a s vedením menšího týmu? Dokážete se domluvit jak s nejvyšším vedením, tak operátory a externími partnery? Chcete využít svou výbornou znalost anglického jazyka?

Hledáme HR Business Partnera, který bude mít na starosti:

- vedení týmu a personální agendy
- dohled nad dodržováním interních procesů
- zajišťování náboru nových zaměstnanců a jejich začlenění
- komunikaci s externími partnery
- spolupráci na školících programech

Požadujeme:

- zkušenosti z personalistiky a s vedením svěřeného týmu
- dobrou znalost zákoníku práce
- výbornou znalost anglického jazyka
- velmi dobrou práci na PC - Excel
- dynamickou a akční osobnost

Další informace:

- 5 týdnů dovolené
- Roční bonusy
- Flexibilní pracovní doba
- Penzijní připojištění
- Dotované stravné
- Mobilní telefon, notebook
- Firemní akce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 9-12-306392

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Plzeňský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

40 000 - 55 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení