Projektový nákupčí

Plzeňský kraj | 50 000 - 65 000 Kč/měs

Náplň práce:

Pro svého významného klineta obsazujeme pozici PROJEKTOVÉHO NÁKUPČÍHO. Poohlížíme se po zkušeném kandidátovi, který by měl technické vzdělání - nejlépe s ekonomickým backroundem.

Působíte již nějakou dobu na pozici v oblasti technického nákupu nebo obchodu? Jste dynamická osobnost se silnými organizačními schopnostmi a chcete se posunout směrem projektového řízení? Nabízíme Vám skvělou příležitost pracovat na těch největších světových projektech!

Projektový nákupčí má na starosti:

  • řízení a koordinaci činnosti v oblasti nákupu
  • zajištění plynulého a včasného provedení realizovaného projektu
  • zajištění souladu požadavků hlavního kontraktu a přenos na subdodavatele
  • hlídání plnění požadavků v dokumentaci

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru - VŠ velkou výhodou
  • minimálně 5 let praxe na pozici v oblasti technikcého nákupu nebo obchodu
  • zkušenost s projektovým řízením
  • pokročilá úroveň anglického jazyka pro denní využití
  • dynamická osobnost
  • proaktivní přístup
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • výborná orientace v technikcé dokumnetaci
  • sebevědomé vystupování

Další informace:

Benefity:
- stabilní zázemí společnosti působící na mezinárodním trhu
- možnost profesního i osobnostního růstu
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- 450 Kč penzijní připojištění
- 500 Kč životní pojištění nebo flexipass
- příspěvky na jazykové vzdělávání
- zvýhodněné volání s T-mobile
- další firemní a jazykové vzdělávání

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 9-30-306599

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Plzeňský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

50 000 - 65 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)