SPECIALISTA MARKETINGU s AJ | technický produkt

kraj Vysočina | 30 000 - 40 000 Kč/měs

Náplň práce:

Do našeho týmu na marketingu hledáme zkušenou posilu. Jsme výrobní společnost a naše značka se pojí s významným technickým produktem. Nemusíte být strojař ani jaderný fyzik, ale zápal pro techniku Vám určitě v téhle práci hodně pomůže.

Jako markeťák budete sledovat nejen český, ale také zahraniční trhy. Proto plynulá AJ je podmínkou a NJ je velkou výhodou.

Jaké budou Vaše úkoly?
- sledování zahraniční konkurence, studie konkurenčních firem, průzkumy trhu
- velmi úzká spolupráce s obchodním oddělením
- správa sociálních sítí
- grafické zpracování materiálů (částečně samostatně nebo ve spolupráci s grafikem)
- správa webových stránek

Požadujeme:

- VŠ vzdělání
- AJ pro plynulou komunikaci
- NJ je velkou výhodou!
- praxe v marketingu alespoň 3 roky
- znalost grafických programů
- MS Office pokročile
- zkušenosti se správou sociálních sítí (Facebook, Twitter)
- hledáme parťáka do týmu, který bude komunikativní, bude mít zápal pro technickou stránku, ale zároveň bude mít oko na propojení marketingu a obchodu

Další informace:

Benefity:
- finanční ohodnocení dle pracovních zkušeností a schopností
- roční odměny
- 3 dny sick days
- pružná pracovní doba
- mobilní telefon, notebook
- příspěvek na stravování
- odborné a jazykové vzdělávání
- firemní akce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 6-13-306221

Informace o pozici

Místo pracoviště:

kraj Vysočina

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

30 000 - 40 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá), Němčina (středně pokročilá)