HR MANAŽER/KA junior | osobní automobil!

kraj Vysočina | 45 000 - 55 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte komplexní zkušenosti v personalistice na pozici generalista nebo HR business partner a chcete se posunout ve své práci kupředu? Máte jedinečnou příležitost. Jsme významná automotive společnost na Vysočině a obsazujeme juniorní pozici HR Manažer/ka.

Vaším úkolem bude:
- jako samostatná jednotka budete zastřešovat chod personálního oddělní
- kombinace operativy a strategických úkolů
- zodpovědnost za personální otázky na divizi o velikosti do 200 zaměstnanců
- úzká spolupráce s global HR manažerem na zahraniční centrále
- nastavování HR procesů a standardů a jejich implementace do praxe
- nábor zaměstnanců, plánování kapacit, spolupráce s personálními agenturami
- příprava pracovně-právních dokumentů (smlouvy, agenda BOZP a PO, atd.)
- organizace školení a sestavování ročního budgetu
- adaptační plán nových zaměstnanců, talent management, hodnocení zaměstnanců
- tvorba systému odměňování, průzkumy spokojenosti zaměstnanců
- pravidelný reporting

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- AJ plynule slovem i písmem pro denní komunikaci s nadřízeným
- 5 let praxe v personalistice, výrobní společnost
- komplexní HR zkušenosti (generalista / HR BP)
- praktická znalost pracovně-právní legislativy
- schopnost zvládat větší administrativní zátěž v rámci denní operativy

Jak si Vás představujeme:
- komunikativní člověk, otevřený novým nápadům
- zvládnete zastat obojí, jak denní operativu (a že jí nebude málo), tak vymýšlet strategie a účastnit se jednání vyššího managementu
- asertivní chování je Vaše přednost a nebojíte se argumentovat
- baví vás networking, zajímáte se o nové trendy v HR

Další informace:

Benefity:
- auto i k soukromým účelům
- 13. mzda
- smlouva na dobu neurčitou
- dovolená navíc (24 dnů)
- flexibilní pracovní doba
- dotované stravování (výběr z 5 jídel - super jídelna)
- jazykové vzdělávání
- notebook, mobil

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 6-12-306229

Informace o pozici

Místo pracoviště:

kraj Vysočina

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

45 000 - 55 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)