PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

kraj Vysočina

Náplň práce:

Baví Vás pracovat na vývoji nových produktů? Chcete práci, kde zúročíte své komunikační, organizační a kreativní schopnosti? Do našeho mezinárodního projektového týmu hledáme novou posilu z oboru strojírenství nebo stavebnictví. Bez technických znalostí se neobejdete, ale hodně důležitá je pro nás Vaše osobnost. Budete totiž v přímém kontaktu s řadou lidí v rámci celého projektu a tady zkrátka musí zafungovat chemie.

- řízení svěřeného produktového portfolia
- koordinace mezinárodního projektového týmu
- komunikace specifických technických informací v rámci celého týmu
- práce s výkresovou dokumentací, materiálové inženýrství
- analýzy trhu a spolupráce na stanovení marketingové strategie
- cenotvorba, marže, podpora při vytváření budgetu
- podpora klíčovým partnerům
- občasné cestování

Požadujeme:

- VŠ, technický obor (strojírenství / stavebnictví)
- popř. SŠ s praxí v projektovém řízení
- plynulá AJ slovem i písmem pro denní komunikaci
- osobnostní předpoklady: komunikativní a organizačně schopný člověk
- umění vystupovat a reprezentovat
- silné předpoklady pro týmovou práci
- MS Office, CAD
- ŘP sk. B

Další informace:

Benefity:
- 5 týdnů dovolená
- smlouva na dobu neurčitou
- služební auto i pro soukromé účely
- 13. mzda
- pružná pracovní doba
- mobil, notebook
- příspěvek na stravování
- možnosti dalšího vzdělávání
- zaměstnanecké slevy a celá řada dalších benefitů

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 6-13-306240

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)