ELEKTROMECHANIK / OPRAVÁŘ - nástup do kmenu

Moravskoslezský kraj | 25 000 - 30 000 Kč/měs

Náplň práce:

Významný výrobce spotřební elektroniky hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Elektromechanik / Opravář. Staneš se jim právě ty?

Pracovní dobu budeš trávit těmito činnostmi:
- průběžné opravy výrobků (audio/video systémy, aktivní reprosoustavy, telefony) či jejich částí
- podpora plynulosti výroby a testování
- diagnostika příčin vzniku vad a návrhy oprav (krátkodobé i dlouhodobé)
- evidence a administrace vadných dílů
- testování produktů
- poskytování zpětné vazby o vadách operátorům ve výrobě, hledání a předcházení chyb
- pomoc při zaškolování operátorů ve výrobě

Nástup: IHNED
Lokalita: Kopřivnice

Požadujeme:

- elektrotechnické vzdělání
- vyhláška č. 50/78 sb., minimálně § 6
- znalost konstrukce (sestavování) a oprav spotřební elektroniky (TV, DVD, audio)
- praxe v oblasti akustiky a ozvučení výhodou
- schopnost práce na PC
- minimálně základní schopnost komunikace v AJ

Další informace:

Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění (ihned po nástupu)
- příspěvek na stravování ve výši 55 %
- cafeterie v hodnotě 2 400/rok
- věrnostní benefit v hodnotě 5 000 Kč za 5 let u společnosti

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-21-306597

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

25 000 - 30 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)