Recepční v Advokátní kanceláři

Hlavní město Praha | 25 000 - 28 000 Kč/měs

Náplň práce:

Baví Tě práce s administrativou a umíš perfektně anglicky? Chceš být podporou celé Advokátní kanceláře?
Pokud ANO, neváhej se přihlásit na pozici RECEPČNÍ, kterou právě obsazujeme!

A co bude Tvou náplní práce na pozici RECEPČNÍ?

  • Komunikace s klienty
  • Příprava občerstvení
  • Vyřizování příchozích telefonátů, emailů
  • Rezervace zasedacích místností
  • Objednávka zboží
  • Zajišťování letenek, ubytování
  • ad hoc

LOKALITA: Praha - centrum
NÁSTUP: IHNED
MZDA: 25 - 28 000 Kč/měs

Požadujeme:

  • Výborná znalost české gramatiky
  • Velmi dobrá znalost angličtiny, pro komunikaci na denní bázi
  • Dobrá znalost MS Office
  • Předchozí zkušenosti z administrativní pozice VÝHODOU!
  • Proaktivní přístup k práci

Další informace:

Benefity:

  • 25 dní dovolené
  • 3 Sick days
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Multisport karta
  • Kafeterie
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Jóga na pracovišti
  • Školení, kurzy
  • A jiné

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-12-306467

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

25 000 - 28 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Zdravotní volno / sickday

Pozice je vhodná pro absolventy.