BRIGÁDA PRO STUDENTY IT s MS EXCEL, 150-200 Kč/h.

Praha-Stodůlky | 150 - 200 Kč/hod

Náplň práce:

Jste studentem VŠ technického/IT zaměření?
Máte analytické schopnosti a ovládáte MS Excel na pokročilé úrovni?
Hovoříte anglicky na pokročilé úrovni a zvládnete pracovat 20 hodin/týden i během školního roku?

- podpora při projektu migrace uživatelských dat
- vypracování harmonogramu migrace dat dle zadaných instrukcí
- komunikace s uživateli a plánování schůzek
- podpora uživatelů

Nástup: ihned

Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

Pracovní doba: aspoň 20 hod/týden (práce ideálně na 2,5 dne v týdnu, ale po domluvě možno rozložit jinak)

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky

Mzda: 150-200 Kč/hod

Požadujeme:

- SŠ/VŠ technického zaměření (preferujeme IT obory, nebo ekonomické obory a IT background)
- pokročilá znalost anglického jazyka (komunikace se zaměstnanci společnosti)
- výborná znalost MS Excel
- spolehlivost a pečlivost
- analytické myšlení

Další informace:

Benefity:

  • stravenky
  • Multisport karta
  • mezinárodní farmaceutická firma
  • získání praxe a možnost nastartování kariéry

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-19-306635

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Stodůlky

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 21. 1. 2019 do 21. 1. 2020

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda:

150 - 200 Kč/hod

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (pokročilá)