ADMINISTRATIVA s ANGLIČTINOU, 30 000 Kč

Praha-Chodov | 28 000 - 30 000 Kč/měs

Baví Vás administrativa a vždycky se s lidmi domluvíte? Hovoříte anglicky a hledáte zajímavou práci? Pošlete nám svůj životopis a odstartujte svou kariéru ve společnosti, která je jednička na trhu ve svém oboru.

Náplň práce:

  • Vyřizování korespondence zákazníků
  • Poskytování telefonické podpory zákazníkům společnosti a řešení jejich dotazů
  • Evidence řešených problémů, vytváření znalostní báze
  • Podílení se na zdokonalování koncepce poskytování služeb a provozních operací

Nástup: IHNED
Lokalita: Praha 4 Roztyly
Mzda: 28 000 Kč + 25% variabilní složka

POŽADAVKY

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Uživatelská znalost práce s MS Office
  • Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu
  • Zodpovědnost a samostatnost

BENEFITY

  • Kvartální odměny
  • Práce pro mezinárodní společnost - jedničku na trhu ve svém oboru
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta

DALŠÍ INFORMACE

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Platové podmínky: 28 - 30 000,- Kč/měs.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref.číslem 13-19-301719

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Praha-Chodov

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

28 000 - 30 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport / kulturu / volný čas