FINANČNÍ TRHY+OBCHOD+AJ+RJ

Hlavní město Praha | 80 000 - 110 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenost v obchodování a investováním on-line? Máte dobrou znalost obchodování forexu, forexových opcí, akcí, opčních kontraktů, dluhopisů aj.? Máte aktivní angličtinu na úrovni obchodních a pracovních jednání?

PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS NA POZICI BANKÉŘE PRO FIREMNÍ KLIENTELU!

Náplň práce: - komunikace se soukromými investory a firemní klientelou - představení produktového portfolia, možností obchodování a investování - návrh investičního či obchodního řešení na míru klienta - zajištění obchodů, investic - spolupráce v mezinárodním týmu - práce v interním CRM systému

Požadujeme:

- vzdělání v oblasti financí, ekonomiky
- praxi v oblasti obchodu a investic na mezinárodních finančních trzích
- velmi dobrou znalost FX, CFD, cenných papírů, futures, opcí aj. derivátů
- velmi dobrou znalost anglického a ruského jazyka pro mezinárodní spolupráci
- reprezentativní vystupování
- prozákaznický přístup

Další informace:

Benefity:
- široká škála benefitů

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-11-306742

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

80 000 - 110 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá), Ruština (výborná/rodilý mluvčí)