Bezpečnostní a požární technik

Plzeňský kraj | 40 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

BOZP a PO je Vaše parketa? Máte příslušnou certifikaci a praxi v rámci firmy jako BOZP a PO specialista? Pak se neváhejte přihlásit. Tato pracovní pozice čeká třeba právě na Vás!

A co bude náplní práce?

- Zodpovědnost za BOZP a PO problematiku ve výrobním závodě
- Školit zaměstnance ohl. bezpečnosti a požární ochrany
- Kontrolovat a navrhovat opatření pro vyšší zabezpečení ochrany na pracovištích
- Vyhledávat a řešit rizikové faktory
- Vést příslušnou evidenci a administrativu
- Řešit případné pracovní úrazy

Požadujeme:

- SŠ s maturitou či VŠ technického směru
- Angličtina na komunikativní úrovni podmínkou
- Příslušné osvědčení v oblasti PO
- Zkušenosti jako bezpečnostní technik
- Odborná způsobilost v oblasti BOZP (OZO dle zákona č. 309/2006 Sb.)
- Pokročilá znalost MS Office

Benefity:

- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek zaměstnavatele 75 Kč
- Příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření – 2,5 % po 3 měsících v prvním roce, další roky 4 % (z hrubé mzdy)
- Roční bonus Stora Enso (max. 7%)
- Bonus za hospodaření v ČR (5%)
- Příspěvek na životní pojištění 623 Kč/měsíc po 3 měsících
- Cafeteria 200 bodů = 200 Kč/měsíc po 3 měsících

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 9-21-306730

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Plzeňský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

40 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)