Zákaznický servis s využitím FJ

Plzeňský kraj | 20 000 - 30 000 Kč/měs

Náplň práce:

Umíte výborně francouzsky a chtěli byste využívat jazyk i v práci? Zde budete mít denní možnost komunikace. Pošlete nám svůj životopis.

Vaším úkolem bude:

- kompletní servis zákazníkům a každodenní kontakt s nimi
- spoluúčast na plánování poptávek a vytíženosti distribučního centra
- spolupráce s interními útvary k dosažení naplánovaného cíle
- správa zákaznických účtů (faktury, reklamace, stížnosti, zprávy)

Požadujeme:

- velmi dobrou znalost francouzského jazyka (každodenní komunikace) + základy jazyka anglického
- praxi z administrativní pozice
- dobrou práci s PC - hlavně Excel

Další informace:

- 5 týdnů dovolené
- Roční bonusy
- Placené přesčasy/náhradní volno
- Jazykové a profesní kurzy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Stravenky

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 9-12-306776

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Plzeňský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

20 000 - 30 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Francouzština (pokročilá), Angličtina (středně pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení

Pozice je vhodná pro absolventy.