ASISTENT/KA V BANCE, 20h/t, 20-25 000Kč/m

Hlavní město Praha

Náplň práce:

Hledáte práci na částečný úvazek a zároveň se chcete něčemu novému přiučit?
Máte zkušenost z financí/bankovnictví?

Právě hledáme vhodné kandidáty na dlouhodobou práci Asistentky v oddělení klientské podpory.

Zodpovědnosti:
- zpracování klientských požadavků ohledně transakcí
- vyřizování dotazů, řešení problémů
- zajištění potřebné dokumentace
- Kontrola transakcí pro ČR i další země, risk monitoring
- Podpora Credit Control týmu
- Administrativní podpora oddělení Trade Sales/Client Management
- Reporting

Nástup: dle dohody (ideálně ihned)
Pracovní doba: 20 hod/týden, flexibilně v čase 11:00-17:00
Lokalita: Praha 1

Požadujeme:

- min. ukončené SŠ vzdělání
- předchozí pracovní zkušenost z financí/banky
- znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (užití psanou a občas mluvenou formou)
- znalost MS Office
- schopnost analytického myšlení
- důsledný a velmi pečlivý přístup k práci
- proklientský přístup
- komunikativní osobnost

Další informace:

Benefity:
- nadstandardní platové ohodnocení
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na volnočasové aktivity

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-11-306890

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Brigáda, od 14. 1. 2019 do 14. 1. 2020

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí), Angličtina (pokročilá)