SW Engineer C/C++ (automotive) 30-60 000 KČ

Moravskoslezský kraj | 30 000 - 60 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máš znalosti a zkušenosti s C/C++? Chceš pracovat na zajímavém projektu v menším týmu, jsi komunikativní a týmový hráč? Máme pro Tebe super místo, ozvi se ještě dnes!!!

  • vývoj SW v oblasti automotive
  • komunikace s kolegy v zahraničí v rámci projektu
  • podpora kolegů v rámci týmu

Požadujeme:

  • VŠ, příp. SŠ s 2 letou praxí
  • znalost C/C++
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni pro komunikaci s kolegy v zahraničí
  • ochota občasného cestování (max. doba 1 týden)
  • zkušenost s koordinací SW projektu

Další informace:

Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- Finanční bonusy
- Multisport karta
- Sickdays
- Stravenky
- Příspěvky na pojištění, sportovní akce apod
- Pravidelné team buildingy
- práce na různorodých projektech
- a další...

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-10-306862

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 60 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Bakalářské

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)