Specialista SAP - modul PP (AŽ 50 000 KČ)

Moravskoslezský kraj | 40 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Hledáme SPECIALISTU SAP - modul PP. Máte zkušenosti na obdobné pozici? Chtěl/a byste pracovat pro stabilní, moderní společnost se skvělým týmem? Neváhejte a odpovězte ještě dnes.

  • Údržba a podpora uživatelského modulu SAP PP
  • Řešení problémů v oblasti SAP PP modulu
  • Přímá podpora a školení koncových uživatelů
  • Technické specifikace návrhu, vývojové a zkušební změny
  • Spolupráce s dalšími konzultanty během integrovaného testování
  • Analýza chyb a problémů, identifikace hlavních výchozích hodnot a návrhů řešení

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti ekonomiky nebo IT
  • dobrá znalost anglického jazyka podmínkou
  • znalost SAP PP, včetně IMG
  • komunikativnost, týmový hráč, orientace na výsledek

Výhodou:
znalost ABAP

Další informace:

Benefity:

  • 13., 14. a 15.plat
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a zdravotní připojištění
  • zvýhodněné soukromé pojištění domácnosti, vozidel, cestovního připojištění
  • možnost dalšího vzdělávání
  • kafeteria

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-10-306863

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

40 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)