SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NJ 25-30 000 KČ

Moravskoslezský kraj | 25 000 - 30 000 Kč/měs

Náplň práce:

Nemáte žádnou praxi, ale německý jazyk je Vaší silnou stránku? Máte znalost německého jazyka na úrovni denní komunikace se zákazníky z Německa? Případně máte praxi v oblasti zákaznického servisu? Hledáme právě Vás pro pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Pro výrobní společnost, se silným podílem na trhu hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici "SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NĚMECKÝM JAZYKEM|AŽ 30 000 KČ|".

Pracovní náplň:

  • denní komunikace se zákazníkem
  • denní komunikace s odděleními napříč společností
  • zajištění průchodu zakázky firmou včetně kontroly podkladů
  • zápis a kontrola zakázek v interním SW
  • odpovědnost za přípravu podkladů pro smlouvy (nabídkový list, kalkulace, objednávky)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • německý jazyk na komunikativní úrovni - denní komunikace se zákazníky
  • zkušenosti s prací na PC
  • dobré komunikační dovednosti
  • reprezentativní vystupování a smysl pro týmovou práci
  • schopnost pracovat týmově
  • smysl pro odpovědnost

Výhodou:

  • řidičský průkaz skupiny B

Další informace:

Benefity:

  • kvartální odměny, roční odměny a podíl na hospodářském zisku společnosti
  • 22 dní dovolené
  • zkrácená pracovní doba (7,5 hod. denně)
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek k narození dítěte
  • společné firemní akce
  • moderní pracovní prostředí, odpočinkové koutky

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-12-306867

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

25 000 - 30 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina (pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.