VÝROBNÍ INŽENÝR, až 45 000,-Kč

Moravskoslezský kraj | 35 000 - 45 000 Kč/měs

Náplň práce:

VÝROBNÍ INŽENÝR kousek od Ostravy. Koho hledáme? Procesní inženýry, technology, techniky ze strojírenství, kteří hovoří anglicky a chtějí se posunout profesně dále, v technologicky velmi pokročilé výrobě. Firma je z řad stabilních, Evropských automotive firem.

Vaše práce bude:

  • zlepšování výrobních procesů a jejich optimalizace
  • hledání úspor časů na jednotlivé operace
  • sledování mezioperačních zásob
  • kontrola dodržování firemních standardů
  • zvyšování povědomí o standardech zaměstnanců
  • kontrola 5S na pracovištích
  • provádění interních auditů
  • dohled nad procesním tokem a procesem výroby
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti
  • snižování nákladů výroby a splnění jakostních cílů

Požadujeme:

Co musíte splňovat:

  • ukončené technické vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk je výhodou
  • znalosti výrobních systémů a metod Kanban, Kaizen, TPM, Lean manufacturing (VSD, SMED )
  • předchozí z praxe z výrobní společnosti (ideálně automotive) na podobné pozici
  • zkušenost se SAP výhodou
  • komunikativní, organizační schopnosti

Další informace:

Benefity:

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • profesní a školení a vzdělávání
  • možnost profesního růstu
  • motivující ohodnocení
  • jazykové kurzy, kariérní rozvoj
  • příspěvky na penzijní pojištění

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-30-306894

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

35 000 - 45 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské/ universitní

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)