IT TESTER - OSTRAVA - AŽ 50 000 KČ,-

Moravskoslezský kraj | 30 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Jsi zkušený/zkušená v oblasti testování IT aplikací a zvládáš jak manuální tak i automatické testy. Pokud hovoříš anglicky nebo německy pak se přidej do fajn party lidí, která působí v mezinárodní společnosti v centru Ostravy.

  • tvorba testovacích scénářů
  • automatické i manuální testování aplikací
  • nastavení testingu
  • týmové meetingy, telekonference
  • spolupráce s programátory a ostatními členy v týmu
  • analyzování výsledky testů
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni - min. B1
  • zkušenosti s manuálním a automatickým testováním
  • prokazatelná praxe v oboru

Další informace:

Benefity:

  • 25 dni dovolené
  • práce z domu (HOME OFFICE)
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky i v případě cesty do zahraničí
  • mobilní telefon + zvýhodněný tarif
  • notebook i pro soukromé účely
  • kurzy cizích jazyků na pracovišti (AJ+NJ)
  • sleva na cestování vlakem
  • penzijní připojištění
  • team buildingové akce
  • roční nepeněžní bonus (poukazy)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-10-306899

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (pokročilá)