Specialista pohledávek, vedoucí pozice

Moravskoslezský kraj

Náplň práce:

Severská společnost se sídlem v Ostravě hledá zkušeného kandidáta na pozici Specialisty pohledávek. Můžete se těšit na vedení vlastního týmu, neformální prostředí a řadu ojedinělých benefitů. Čtěte dále!

Čeká Vás:

  • řízení týmu 6 specialistů
  • sledování KPI a následné vyhodnocování výsledků
  • provádění procesních řízení
  • zpracování plateb zákazníků
  • řešení problémů v rámci zpracování pohledávek
  • měsíční uzávěrky
  • komunikace s interními a externími dodavateli

Požadujeme:

  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxe v účetnictví alespoň 2 roky (aktivní účtování)
  • zkušenosti ze SSC velkou výhodou
  • předchozí praxe na vedoucí pozici je nezbytná
  • anglický jazyk pro každodenní komunikaci (mluvená i psaná forma)
  • práce v systému SAP podmínkou
  • proaktivita, zodpovědnost, preciznost, matematické myšlení

Další informace:

Benefity:

  • parkovací místo
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • cafeteria system
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • účast na prestižních projektech

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 4-11-306908

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)