CNC OBRÁBĚČ KOVŮ, 29 000 Kč/měs.

Slaný | 29 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenost na CNC soustruhu nebo fréze?
Láká Vás práce, kde můžete zúročit svoje zkušenosti a naučit se něco nového?
Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

NABÍZÍME SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU A PRÁCI NA 1 SMĚNĚ.

Jako CNC Obráběč kovů budete mít na starosti:

  • Obsluhu obráběcího centra, obrábění kovů
  • Kusovou výrobu komponentních dílů
  • Tvorbu a úpravu programu v řídícím systému Heidenhain TNC 407
  • Obrábění svařenců pro jeřábové komponenty
  • Přípravu, vyrovnání a upínání dílců, práce s nástroji
  • Obrábění dle připravených CNC programů a výkresové dokumentace
  • Nastavování korekcí, zaměřování nulových bodů
  • Měření se základními měřidly

Nástup: Možný ihned
Pracovní doba: POUZE RANNÍ SMĚNA: 6:00 - 14:30 hod
Mzda: 29 000 Kč/měs.
Smlouva na dobu neurčitou
Lokalita: Slaný

Požadujeme:

  • Praxe na CNC strojích (soustruh a fréza)
  • Znalost sestavení programu CNC dle výrobní dokumentace
  • Zkušenost se čtením technické dokumentace

Další informace:

Benefity:

  • 1 týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční odměna a vánoční bonus
  • Zvýhodněný tarif na soukromý mobilní telefon
  • Odměny při pracovních a životních výročích

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 13-21-300679

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Slaný

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

29 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů

Pozice je vhodná pro absolventy.