SOCIAL MEDIA & MARKETING SPECIALIST

Hlavní město Praha | 50 000 - 80 000 Kč/měs

Náplň práce:

Máte zkušenost s komunikací s veřejností přes sociální média a on-line marketingem? Máte velmi dobrou znalost angličtiny a chuť a pracovat v mezinárodním týmu?

Pak máme pro Vás pozici SOCIAL MEDIA & MARKETING SPECIALIST

Co Vás na této pozici čeká?
- komunikace s odbornou veřejností přes různá sociální média
- doporučit možné technologie odborné veřejnosti
- potkávat členy odborné veřejnosti osobně
- příprava a zajištění organizace přednášek, účast na veletrzích, kongresech
- vedení rozpočtů na jednotlivé akce

Požadujeme:

Co musíte mít?
- zkušenost s komunikací přes sociální média
- zkušenost s projektovým managementem - organizace, rozpočty, zajištění komunikace
- velmi dobrou znalost angličtiny (pro mezinárodní spolupráci)
- velmi dobrou znalost MS Office (zejména Excelu)
- analytické myšlení
- velmi dobré organizační, komunikační a vyjednávací dovednosti+
- schopnost komunikovat a argumentovat na úrovni top managementu
- ochotu cestovat v rámci CEE regionu (20% času)

Další informace:

Benefity:
- 25 dnů dovolené
- roční bonusy

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 19-13-306868

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Mzda:

50 000 - 80 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů