Finanční kontroler

Liberecký kraj | 30 000 - 50 000 Kč/měs

Náplň práce:

Z důvodu rozšíření týmu hledáme Finančního kontrolera!

Máš alespoň dva roky praxe v controllingu z výrobní firmy? Znáš české účetní standardy? Jsi analytický typ, který má rád čísla a tabulky, a Excel je v práci Tvůj kamarád?

Co tě čeká na pozici FINANČNÍ KONTROLER:

- reporting - jak interně, tak v rámci korporátu
- zpracování podkladů pro rozpočet
- vyhodnocování odchylek hospodářských výsledků od rozpočtu
- analýzy výnosů a nákladů + finanční analýzy
- kontrola výrobních kalkulací
- cash-flow
- správa zákaznických sald

Požadujeme:

- min. 2 roky praxe na pozici kontrolera či finančního analytika ve výrobní společnosti
- min. SŠ ekonomického směru
- pokročilá znalost AJ
- znalost MS Office - důraz na MS Excel
- znalost českých účetních standardů, IAS a IFRS výhodou

Pozn.: Pokud jsi absolvent SŠ/VŠ ekonomického směru s praxí ve výrobní společnosti a znalostí AJ, pošli také svůj životopis a můžeme probrat možnosti...

Další informace:

Benefity:
Nabízíme:

- 13. a 14. plat
- věrnostní bonus
- 5 dní dovolené navíc
- stravenky
- mobilní telefon
- pružnou pracovní dobu
- plat dle zkušeností, dohodou
- možnost jazykových kurzů

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-11-308106

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)

Benefity:

Firemní akce, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Stravenky / příspěvek na stravování

Pozice je vhodná pro absolventy.