IT support and analyst

Liberecký kraj | 30 000 - 60 000 Kč/měs

Náplň práce:

Jsi blázen do IT, SW a HW? Ovládáš Windows 10 a MS Office na pokročilé úrovni? Poradíš si se zapojením síťových zásuvek, zabudováním serverů do racku či s instalací kamer?

Ať už máš praxi anebo jsi zapálený absolvent, pošli svůj životopis a pojď rozjet svoji kariéru na pozici IT SUPPORT & ANALYST:

Co tě čeká?

- podpora koncových uživatelů
- správa skladového systému
- správa kamerového a zabezpečovacího systému
- správa ERP systému
- evidence uživatelů a IT prostředků (NTB, telefony)
- příprava a instalace OS Windows 10
- budování síťové infrastruktury
- drobné montážní práce

Požadujeme:

- min. SŠ technického směru
- komunikativní AJ
- znalost Windows 10 a MS Office na úrovni správce
- orientace v Active Directory, Windows Server, TCP/IP, MS SQL Server, Cisco Switches
- všeobecný přehled o IT, znalost HW a SW
- manuální zručnost

Další informace:

Benefity:
Nabízíme:

- 13. a 14. plat
- věrnostní bonus
- 5 dní dovolené navíc
- stravenky
- mobilní telefon
- pružnou pracovní dobu
- plat dle zkušeností, dohodou
- možnost jazykových kurzů

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 11-10-308108

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

30 000 - 60 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (středně pokročilá)

Benefity:

Firemní akce, Flexibilní začátek / konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Stravenky / příspěvek na stravování

Pozice je vhodná pro absolventy.