PROJEKT MANAŽER - průmyslová automatizace

Jihomoravský kraj | 50 000 - 100 000 Kč/měs

Náplň práce:

- vedení projektu po stránce finanční, reportovací, časové
- komunikace se zákazníky (nejedná se o akviziční činnost)
- hledání technických řešení a zpracování nabídek

Požadujeme:

- vzdělání v oboru elektrotechnika, automatizace řízení, apod. popř.relevantní praxe na podobné pozici ideálně v oblasti elektrotechniky a měřicích technologií
- praxe v sales s přesahem do projektového managementu ((tvorba KOMPLEXNÍ cenové nabídky (od materiálu, po člověkohodiny k vývoji)
- znalost AJ k aktivnímu využití
- orientace na výsledek, tah na branku, samostatnost
- týmový hráč, nadšení a chuť do práce

Další informace:

Benefity:
- služební auto i k osobnímu využití, notebook, telefon
- kvartální bonus
- pružná pracovní doba
- home office

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 16-30-322831

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

50 000 - 100 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Bakalářské

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná/rodilý mluvčí)