PROJEKTOVÝ MANAŽER / VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR | VZDUCHOTECHNIKA

Středočeský kraj | 45 000 - 50 000 Kč/měs

Projektový manažer / Vývojový konstruktér speciálních aplikací VZT

Pro českou společnost, která je špičkou na trhu v oblasti vzduchotechniky již 25 let, hledáme kandidáty na pozici:

Náplň práce:
- Vývojová činnost a konstruování speciálních aplikací v průmyslové řadě vzduchotechniky (pro jaderné a jiné elektrárny, atp.)
- Konstruování v 3D CAD SW SolidWorks
- Zpracovávání návrhů a vývoj od konceptu, výběru komponentů, modelování, testování až po spolupráci při zavedení do výroby

Požadujeme:

- SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technické zaměření
- Zkušenost s výpočtovou metodou ANSYS
- Znalost nějakého 3D CAD programu je nutností (SolidWorks, AutoCad, apod.)
- komunikativní znalost AJ (užití na denní bázi)
- (Znaslost dalšího světového jazyka výhodou)
- Aktivní přístup, pozitivní povaha

Benefity:

- zajímavá a perspektivní práce ve stabilní české rodinné firmě s 25 letou tradicí
- zapracování od zkušených pracovníků firmy
- profesní růst
- příjemné a moderní prostředí
- možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref. číslem 2-30-326851

Informace o pozici

Místo pracoviště:

Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Mzda:

45 000 - 50 000 Kč/měs

Požadované vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina (pokročilá)